Het bestuur

Alle contactgegevens van het nieuwe Varu-bestuur 2015 vindt u onder deze foto (ontbreekt op de foto: David Janssens)

varu bestuur 2015

Voorzitterbruno quirijnen
Bruno Quirijnen
. Augustijnslei 85-87
. 2930 Brasschaat
. tel 03 650 15 15
. qui@varu.be 

 

 


Onder-voorzittermarc van raemdonck
Marc Van Raemdonck
. Bergstraat 23/1
. 9120 Beveren-Haasdonck
. gsm 0477 55 7000
. marc@vanraemdonck.be

 

 

 

Woordvoerderthomas heiremans
Thomas Heiremans
. gsm 0486 68 29 17
. th@sereni.be
 
 

 


 

Secretarisbart feryn
Bart Feryn
. Koolskampstraat 5a
. 8810 Lichtervelde
. tel 051 72 54 49

. secretariaat@varu.be
. feryn@varu.be

 

 

 

SchatbewaarderJP vercruysse
Jean-Pierre Vercruysse
. Marktstraat 47
. 8530 Harelbeke
. gsm 0492 842 892
. rek. n°: BE: 34 4643 2656 3990
. vjp001@gmail.com

 

 

Hulp-schatbewaarderkarin verhoeven
Karine Verhoeven
. Franz Wittoucklaan 45
. 9060 Zelzate
. tel 09 345 84 86
. rouwcentrumverhoeven@varu.be

 

 

Adjunct-secretarisjackie vandecandelaere
Jackie Vandecandelaere
. Westrozebekestraat 25a
. 8980 Passendale
. tel 051 77 07 59
. vandecandelaere@varu.be        
 
 

 

 

Bestuurslidmarc van waelderen
Marc Van Waelderen
. Otterstraat 12
. 2300 Turnhout
. tel 014 41 13 47
. maesbeck@varu.be 
 

 

 

Bestuursliddavid janssens
 David Janssens
. Reigerstraat 25
. 9860 Oosterzele
. gsm 0497 251372
. davidjanssens@hotmail.com 
 

 

 

Juridisch adviseurstijn timmerman
Stijn Timmerman
. Rijselsestraat 11
. 8210 Loppem
. tel 050 370 710
. timmerman@varu.be   
 
 

 

 

geert peeters

Fiscaal adviseur
Geert Peeters
. Hofse Velden 6
. 2970 Schilde
. tel 03 297 81 39
. gsm 0495 23 11 25
. peetersgeert@icloud.com

 

 

Erevoorzitterfreddy gyselinck
Freddy Gyselinck
. Blindstraat 7
. 9140 Temse
. tel 03 771 16 05
. gyselinck@varu.be          

 

Erebestuurslidjan nuytten
(onafhankelijk consulent)
Jan Nuytten
. Karel Janssenslaan 33/13
. 8400 Oostende
. jnuytten@telenet.be 
 
 

bpost
Decorte Graphics
Corona Direct
Demaco
VOKA